přeskočit navigaci

Názory

Investice obecně

05

UPOZORNĚNÍ:
Uvedené názory nemusí vyjadřovat názor společnosti HYDROINVEST.
Pokud máte zájem svůj názor sdělit prostřednictvím www.hydroinvest.cz, zašlete jeho znění na info@hydroinvest.cz. Zveřejněny budou pouze zajímavé a pozitivně podnětné názory na investiční, stavební a vodohospodářskou problematiku. Na zveřejnění není nárok. HYDROINVEST si vyhrazuje právo na úpravu znění.
Autor názoru se obvykle nezveřejňuje. Kontakt na autora lze získat pouze se souhlasem jeho i HYDROINVESTu. Reakci autorovi lze zaslat prostřednictvím HYDROINVESTu, pokud autor příjem reakcí neodmítnul. HYDROINVEST neručí za úspěšné přeposlání autorovi.
Autor nemá nárok na odměnu.

Volný přístup ke stavebním normám

  • Je proti zdravému rozumu, když stát vyžaduje plnění podmínek, které volně nezpřístupní.
  • I otrokáři ráčili svým otrokům sdělit, co od nich vyžadují.
  • Takto se nechovali ani císaři, králové a feudálové, když požadovali plnění čehokoli, zabezpečili na své náklady, aby se informace k poddaným dostaly.
  • Úředníci se bojí narušit obchod s normami, zákon je druhořadý.
  • Každý dobrý čin musí být po zásluze potrestán - za zpřístupnění zákonů ČR v přijatelné formě na internetu (= narušení obchodu s tiskovinami zákonů) byl bývalý ministr Mlynář popotahován po soudech 2 roky, narušitel obchodu s normami to jistě také nebude mít lehké, ať si nemyslí, že mu projdou výmluvy na zákon, slušnost, zdravý rozum apod.
NAHORU